Justyna Małas (Jędrzejewska)

Jestem psychologiem, na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Prowadzę zajęcia psychoedukacyjne. Pracuję w nurcie terapii TSR (terapia skoncentrowana na rozwiązaniach), jestem certyfikowanym praktykiem metody „Dam Radę!” Bena Furmana wykorzystywanej w radzeniu sobie z problemami dzieci w wieku 3-12 lat oraz młodzieży.

Swoją pracę koncentruje na kształtowaniu u dzieci umiejętności społecznych, radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz konstruktywnego rozwiązywania problemów. Prowadzę terapię indywidualną dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, zaburzeniami zachowania i emocji oraz posttraumatycznymi.

Pomagam rodzicom zrozumieć trudne zachowania dzieci i radzić sobie z nimi w skuteczny i konstruktywny sposób. Uczę rodziców jak patrzeć na świat oczami dziecka i dbać o dobre relację z dziećmi i prawidłowe (bez przemocy) stawianie granic.

Ukończyłam studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie i studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Poza tym prowadzę serwis www.psychologszkolny.pl .